TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
26,806 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Müşteri Hizmetleri
  • ADRES: Yeşilbayır Mahallesi, Akdeniz Blv. No:38
  • TELEFON: 0 (242) 417 5004
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

1977’den günümüze kaliteli, güvenilir ve dakik nakliyenin öncüsü olduk.
SUNTAŞ NAKLİYAT ANBARI 1977’de Antalya’da Mehmet Ali Taş öncülüğünde , 2 kamyon ve 5 kişilik bir ekip ile kurulmuştur. 1993 yılında oğulları ile şirketleşme yoluna giden Mehmet Ali Taş, bugün devam eden hizmetini başlatmıştır.

1998 yılında Ankara Şubesi devreye girmiş olan Suntaş Nakliyat bugün 200 aracı ve 30 kişilik tecrübeli ekibi ile Antalya içerisinde ki 3 şubesi ile hizmet kalitesini her geçen gün artırma hedefi ile taşımacılık hizmeti ni sunmaktadır. Türkiye’nin her iline ve ilçesine komple ve parça yük taşınmaktadır. Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların taşıma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesini değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır. Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır. Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı ,asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadrosu geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Şehir içi- şehir dışı taşıma hizmeti sunumunun en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

Tüm bu gelişim sürecinde ilkelerinden ödün vermeden sektörde 35 yılı geride bırakan firmamız, değerli müşterilerimize güvenilir ve istikrarlı hizmet vermeyi ve taşımacılık dendiğinde akla gelen ilk firma olmayı hedefleyerek çalışmalarına devam etmektedir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.